Gabinet Urody, ul. Świdnicka 9a. Sobótka
tel. 71 390 36 95

Zabiegi

Kuracja kwasami owocowymi

Rejuvi Fruit Complex jest innowacyjną technologią zawierającą kilka różnych kwasów .Fruit Complex zawiera unikalny nośnik liposomów (liposomy jako system dostawczy) do minimalizowania irytacji skóry i jej wysuszenia.Fruit Complex jest podstawową kuracją Rejuvi o szerokim zastosowaniu do wygładzania skóry, redukcji porów, zmniejszania zmarszczek, etc.

Kuracja kwasowa może być stosowana jeden raz w tygodniu w zależności od kondycji skóry.


Zabieg przeciwtrądzikowy

Rejuvi stworzyło rewolucyjne produkty do kuracji trądzikowych. Kuracja trądzikowa wykorzystuje kwasy alfa hydroksy i kwas salicylowy do efektywnego oczyszczania trądzikowej skóry. Nadmiar męskiego hormonu może produkować nadmiar sebum, które zatyka pory powodując trądzik i wypryski. Rejuvi Acne Treatment efektywnie hamuje nadmiar wytwarzanego soju, specjalną kombinacją organicznych kwasów, witamin i cynku. Ta złożona formuła sprawia, że Rejuvi Acne Treatment jest dużo lepszy od innych dostępnych kuracji trądzikowych.


Zabieg głębokiego złuszczania

Rejuvi Milk Peel wykorzystuje naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwasu salicylowego, enzymu z papai i specjalnego kontrolera penetracji. Rejuvi Milk Peel zapewnia skórze bezpieczny proces eksfoliacji bez efektów ubocznych często związanych z fenolem i TCA. Metoda ta jest odpowiednia dla większości rodzajów skór i bezpieczna dla kosmetyczek. Łączy zalety Rejuvi Fruit Complex i Rejuvi Peeling Formula i jest widocznie lepsza od jakiegokolwiek zabiegu AHA. Rezultaty to: elastyczność skóry,
kolor i gładkość skóry, redukcja zmarszczek.
Jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, rozstępy, przebarwienia pigmentacyjne.
Nie zaleca się stosowania głębokiego peelingu więcej niż 2 razy w roku lub więcej niż raz na 6 msc. oprócz takich problemów jak np. blizny trądzikowe.


Zabieg wybielający

Rejuvi Lightening Treatment zawiera cenny proszek perłowy i złożone wielorakie anty-oxydanty zamknięte w szczelnej fiolce dla zachowania maksymalnej siły. Dlatego Rejuvi Lightening Treatment zapewnia natychmiastową poprawę w tonie skóry w ciągu 30 min. Tyrozynoza jest specjalnym enzymem, który jest katalizatorem produkcji melaniny. Budowanie melaniny staje się bardzo wolne z niższą działalnością tyrozynozy, dlatego zahamowanie działalności tego enzymu jest jedną z najbardziej zaawansowanych technik anty-pigmentacyjnych. Dodatkowo został odkryty ekstrakt z zarodników pszenicy który opóźnia melanogenezę, oraz służy do produkcji jasno zabarwionego pigmentu (feomelaniny). Jest to najnowsza technika antypigmentacyjna.
Rejuvi Whitening Formula zawiera blokadę tyrozynozy ekstrakt z lukrecji i ekstrakt z zarodków pszenicy, jak również skoncentrowane anty oxydanty dla osiągnięcia silnego anty-pigmentowego efektu.
Zaleca się min. 6 zabiegów w serii 1 raz w tygodniu.


Zabieg redukujący pory

Rozszerzone pory skóry często związane są z tłustą skórą i sprawiają wrażenie szorstkiej, chropowatej (gruboziarnistej), powierzchni pokrytej dołkami. Rejuvi łagodnie łączy kilka produktów takich jak: Exfoliating Mask, Peeling Formula, Lightening Treatment, etc. aby skutecznie poprawić kondycję skóry. Kuracja ta jest prosta, bezpieczna i pragmatyczna. Może być stosowana raz lub dwa razy w tygodniu, aż zostanie osiągnięta zamierzona poprawa skóry.


Multilift

Efekty dają się porównać z zabiegiem chirurgii plastycznej. Podczas zabiegu wykorzystuje się naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwas salicylowy, enzym papai i specjalny kontroler penetracji. Odczucia jakie towarzyszą w czasie multiliftu to wyraźne pulsowanie mięśni i ciepło wewnątrz skóry. Po kuracji może wystąpić czasowe przekrwienie lub zaczerwienienie skóry, które
ustępuje po ok. 1 godzinie. Następuje też zwiększenie zdolności skóry do absorpcji aplikowanych preparatów utrzymujące sie do 6 godz.
Rezultaty:
– efektywny lifting,
– poprawa elastyczności i gładkości skóry,
– redukcja i spłycenie zmarszczek,
– odmłodzenie skóry,
– rozjaśnienie skóry.
Zabieg wykonujemy co 2 tygodnie 3-4 razy.


Zabieg liftingujący okolice oczu

Jest to bardzo silnie działający zabieg (kuracja), łączący w sobie serie unikalnych zabiegów Rejuvi i odpowiednich produktów.
Kolejne etapy kuracji są ułożone w specjalną sekwencję, tak, by delikatne okolice wokół oczu mogły bezpiecznie wykorzystywać wszystkie profity tej intensywnej kuracji. Zmarszczki, kurze łapki,
opuchlizna i worki pod oczami mogą zostać usunięte lub skutecznie zmniejszone. Kuracja składa się z 4-6 zabiegów w salonie kosmetycznym, wspomaganych kuracją domową. Zabieg może być wykonywany raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie w zależności od kondycji skóry.


Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to w pełni bezpieczna a zarazem bardzo skuteczna metoda będąca alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej, która w spektakularny sposób poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi jej problemami. Polega na bezinwazyjnym mechanicznym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną gwarantującą precyzję zabiegu.
Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one ku górze i zastępują komórki uszkodzone. Pomimo powierzchownego oddziaływania, zmiany histologiczne obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale też skóry właściwej. Obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Zabieg można przeprowadzać na wszystkich typach skóry zarówno na twarzy, szyi i dekolcie, jak też na pozostałych częściach ciała. Kontrolowana mikrodermabrazja w połączeniu z odpowiednio dobranymi kosmetykami pomaga uzupełnić składniki odżywcze, pobudza aktywność komórkową, nadaje skórze zdrowszy i młodszy wygląd. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji plam pigmentacyjnych, czyszczeniu skóry, leczeniu trądzika.

Przeciwskazania

Zakażenia wirusowe (brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny)
Zakażenia bakteryjne (liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa)
Zakażenia grzybicze
Trądzik krostkowy, ropowiczy
Trądzik różowaty
Skóra powiek
Uszkodzenia ciągłości skóry
Nowotwory skóry i znamiona
Naczyniaki jamiste
Terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem (wskazana co najmniej 3 miesięczna przerwa)
Skłonność do keloidów (bliznowców)

© 2013-2018 Gabinet Urody - Anetta Rojewska - ul. Świdnicka 9a, Sobótka - tel. 71 390 36 95