Gabinet Urody, ul. Świdnicka 9a. Sobótka
tel. 71 390 36 95

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską wykonuje się gumowymi bańkami próżniowymi.
Zabieg wywodzi się ze starożytnej medycyny chińskiej.
Podciśnienie powstające wewnątrz bańki powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych a tym samym lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek.
W wyniku masażu zastaje pobudzone krążenie krwi i płynów ustrojowych co sprzyja usuwaniu z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn – przyczyny celulitu.

Masaż bańkami przyspiesza przemianę materii oraz spalanie tłuszczu.
Skóra staję się ujędrniona i wygładzona. Jednym słowem masaż bańkami to doskonała terapia antycellulitowa i wspomagająca odchudzanie.

„Cellulit to problem 99% kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt.
Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu.
Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.” – mówi Anna Andrzejewska z Instytutu Urody New Look.

Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu na masaże antycellulitowe!

© 2013-2018 Gabinet Urody - Anetta Rojewska - ul. Świdnicka 9a, Sobótka - tel. 71 390 36 95